Pagrindinis

spaaaaa

Pagrindiniame turnyre – pirmoji čempionų pergalė ir monstriški pasirodymai

Šeštosios Smuklės lygos savaitės metu Pagrindiniame turnyre turėjo būti sužaistos penkerios rungtynės - deja, tačiau sužaistos buvo tik keturios, kadangi "Dėjom" komanda nesusirinko ir antrą kartą šiame sezone patyrė techninį pralaimėjimą. Šį kartą pergalė rezultatu 20:0 įrašyta BC "Gaugai" klubui. Savaitę sėkmingai pradėjo ir trečiają pergalę iškovojo "Kumštis", namuose rezultatu 68:61 (21:12, 19:14, 13:11, 15:24) palaužęs "JSK Gulbinai" komandą, kuri lieka be pergalių ir pralaimėjo visas trejas žaistas rungtynes. Įdomu tai, kad rezultatas šiose rungtynėse lygus buvo vos 5 pirmasias rungtynių sekundes, o visą likusį laiką persvarą turėjo aikštės šeimininkai, o trečiojo kėlinio viduryje persvara buvo išaugusi iki rekordinės, 21 taško. Nors ...
Skaityti daugiau

Naujausi rezultatai

DataĮvykisLaikasRezultataiVaržybos
2016-12-06 20:40:002016-12-06 An Bokalai vs Atea Jr. 20:40:0020:4091 - 82Pagrindinis turnyras
2016-12-05 21:10:002016-12-05 Pr Švyturys vs Kumštis (Foto) 21:10:0021:1079 - 81Pagrindinis turnyras
2016-12-05 20:15:002016-12-05 Pr Artbox vs Lentvario LK 20:15:0020:1551 - 46Nesubrendėlių turnyras
2016-12-05 19:40:002016-12-05 Pr Larus vs Ereliai 75 (Foto) 19:40:0019:4052 - 85Nesubrendėlių turnyras
2016-12-05 19:10:002016-12-05 Pr Žaibas vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 19:10:0019:1089 - 86Pagrindinis turnyras
2016-12-04 18:15:002016-12-04 Sk GEALAN vs Atea Jr. 18:15:0018:1592 - 97Pagrindinis turnyras
2016-12-02 19:15:002016-12-02 Pn MRU vs Litresta (Foto) 19:15:0019:1589 - 62Nesubrendėlių turnyras
2016-12-02 18:40:002016-12-02 Pn Dėjom vs BC Gaugai 18:40:0018:400 - 20Pagrindinis turnyras
2016-12-02 18:10:002016-12-02 Pn Veterinoriai vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai (Foto) 18:10:0018:1073 - 89Nesubrendėlių turnyras
2016-11-30 21:10:002016-11-30 Tr Litrabolai vs SPA 21:10:0021:1081 - 133Pagrindinis turnyras
2016-11-29 18:30:002016-11-29 An Lentvario LK vs JKP-Valia Nugalėti 18:30:0018:3075 - 79Nesubrendėlių turnyras
2016-11-28 21:10:002016-11-28 Pr Švyturys vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 21:10:0021:1067 - 74Pagrindinis turnyras
2016-11-28 19:40:002016-11-28 Pr Larus vs Litresta 19:40:0019:4089 - 60Nesubrendėlių turnyras
2016-11-28 19:10:002016-11-28 Pr Olia lia Karkytės vs Dėjom2 19:10:0019:1055 - 62Nesubrendėlių turnyras
2016-11-28 19:10:002016-11-28 Pr Kumštis vs JSK Gulbinai 19:10:0019:1068 - 61Pagrindinis turnyras
2016-11-27 19:15:002016-11-27 Sk Laimė-Laimė vs BC Gaugai (Foto) 19:15:0019:1581 - 78Pagrindinis turnyras
2016-11-25 18:40:002016-11-25 Pn Dėjom2 vs Larus 18:40:0018:4058 - 52Nesubrendėlių turnyras
2016-11-23 21:10:002016-11-23 Tr Litrabolai vs Bokalai (Foto) 21:10:0021:1063 - 81Pagrindinis turnyras
2016-11-22 20:40:002016-11-22 An Patriotai-VTDK vs Litrabolai 20:40:0020:40124 - 54Pagrindinis turnyras
2016-11-22 20:40:002016-11-22 An Atea vs Artbox 20:40:0020:40100 - 43Nesubrendėlių turnyras
2016-11-22 19:00:002016-11-22 An United Sharks vs Legendos 19:00:0019:0073 - 72Nesubrendėlių turnyras
2016-11-21 21:10:002016-11-21 Pr Švyturys vs SPA 21:10:0021:1071 - 68Pagrindinis turnyras
2016-11-21 19:15:002016-11-21 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs JSK Gulbinai 19:15:0019:1583 - 56Pagrindinis turnyras
2016-11-21 19:10:002016-11-21 Pr Kumštis vs BC Gaugai 19:10:0019:1075 - 66Pagrindinis turnyras
2016-11-21 18:10:002016-11-21 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs Lentvario LK 18:10:0018:1051 - 75Nesubrendėlių turnyras
2016-11-20 19:15:002016-11-20 Sk Laimė-Laimė vs Patriotai-VTDK 19:15:0019:1582 - 77Pagrindinis turnyras
2016-11-18 18:30:002016-11-18 Pn MRU vs JKP-Valia Nugalėti 18:30:0018:3093 - 65Nesubrendėlių turnyras
2016-11-18 18:10:002016-11-18 Pn Veterinoriai vs Dėjom2 18:10:0018:1064 - 67Nesubrendėlių turnyras
2016-11-16 21:10:002016-11-16 Tr Legendos vs MRU 21:10:0021:1069 - 100Nesubrendėlių turnyras
2016-11-16 21:10:002016-11-16 Tr Ereliai 75 vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 21:10:0021:1088 - 78Nesubrendėlių turnyras
2016-11-15 20:40:002016-11-15 An Atea Jr. vs Laimė-Laimė 20:40:0020:4081 - 90Pagrindinis turnyras
2016-11-15 19:00:002016-11-15 An United Sharks vs Lentvario LK (Foto) 19:00:0019:0071 - 69Nesubrendėlių turnyras
2016-11-14 21:10:002016-11-14 Pr Švyturys vs Bokalai 21:10:0021:1068 - 76Pagrindinis turnyras
2016-11-14 19:15:002016-11-14 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs BC Gaugai 19:15:0019:1565 - 57Pagrindinis turnyras
2016-11-14 19:10:002016-11-14 Pr Litresta vs Olia lia Karkytės 19:10:0019:1052 - 71Nesubrendėlių turnyras
2016-11-13 17:10:002016-11-13 Sk SPA vs Kumštis 17:10:0017:1088 - 108Pagrindinis turnyras
2016-11-11 18:40:002016-11-11 Pn Bokalai vs Dėjom 18:40:0018:4065 - 60Pagrindinis turnyras
2016-11-09 21:10:002016-11-09 Tr Ereliai 75 vs Veterinoriai (Foto) 21:10:0021:1082 - 80Nesubrendėlių turnyras
2016-11-09 21:10:002016-11-09 Tr Litrabolai vs GEALAN 21:10:0021:1057 - 113Pagrindinis turnyras
2016-11-09 19:45:002016-11-09 Tr JSK Gulbinai vs Žaibas 19:45:0019:4578 - 85Pagrindinis turnyras
2016-11-08 19:00:002016-11-08 An United Sharks vs Artbox 19:00:0019:0070 - 66Nesubrendėlių turnyras
2016-11-07 19:10:002016-11-07 Pr Kumštis vs Patriotai-VTDK (Foto) 19:10:0019:1067 - 76Pagrindinis turnyras
2016-11-07 19:10:002016-11-07 Pr Olia lia Karkytės vs Legendos 19:10:0019:1063 - 48Nesubrendėlių turnyras
2016-11-07 18:10:002016-11-07 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs Litresta 18:10:0018:1070 - 62Nesubrendėlių turnyras
2016-11-06 19:15:002016-11-06 Sk Laimė-Laimė vs GEALAN 19:15:0019:1584 - 83Pagrindinis turnyras
2016-11-04 19:10:002016-11-04 Pn BC Gaugai vs Švyturys 19:10:0019:1084 - 74Pagrindinis turnyras
2016-11-04 18:40:002016-11-04 Pn Dėjom vs Laimė-Laimė 18:40:0018:4091 - 85Pagrindinis turnyras
2016-11-04 18:30:002016-11-04 Pn MRU vs Atea (Foto) 18:30:0018:3064 - 115Nesubrendėlių turnyras
2016-11-04 18:10:002016-11-04 Pn Veterinoriai vs Legendos 18:10:0018:1082 - 93Nesubrendėlių turnyras
2016-11-02 19:40:002016-11-02 Tr JKP-Valia Nugalėti vs United Sharks 19:40:0019:4076 - 63Nesubrendėlių turnyras
2016-10-28 18:40:002016-10-28 Pn Dėjom vs Patriotai-VTDK 18:40:0018:400 - 20Pagrindinis turnyras
2016-10-26 21:10:002016-10-26 Tr Litrabolai vs Atea Jr. 21:10:0021:1053 - 77Pagrindinis turnyras
2016-10-26 21:10:002016-10-26 Tr Ereliai 75 vs Dėjom2 21:10:0021:1058 - 77Nesubrendėlių turnyras
2016-10-25 18:30:002016-10-25 An Lentvario LK vs Atea 18:30:0018:3069 - 94Nesubrendėlių turnyras
2016-10-24 21:10:002016-10-24 Pr Švyturys vs GEALAN 21:10:0021:1069 - 97Pagrindinis turnyras
2016-10-24 19:10:002016-10-24 Pr Žaibas vs Bokalai 19:10:0019:1095 - 100Pagrindinis turnyras
2016-10-24 19:10:002016-10-24 Pr Olia lia Karkytės vs Artbox 19:10:0019:1054 - 62Nesubrendėlių turnyras

Varžybų tvarkaraštis

DataĮvykisLaikasVaržybos
2016-12-07 19:40:002016-12-07 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Litresta [FOTO] 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2016-12-09 18:10:002016-12-09 Pn Veterinoriai vs Larus 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2016-12-09 18:30:002016-12-09 Pn MRU vs Ereliai 75 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2016-12-09 18:40:002016-12-09 Pn Dėjom vs JSK Gulbinai [FOTO] 18:40:0018:40Pagrindinis turnyras
2016-12-11 18:15:002016-12-11 Sk GEALAN vs Bokalai 18:15:0018:15Pagrindinis turnyras
2016-12-12 18:10:002016-12-12 Pr Olia lia Karkytės vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2016-12-12 20:15:002016-12-12 Pr Artbox vs Legendos [FOTO] 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2016-12-13 20:40:002016-12-13 An Atea vs JKP-Valia Nugalėti 20:40:0020:40Nesubrendėlių turnyras
2016-12-13 20:40:002016-12-13 An Patriotai-VTDK vs BC Gaugai [FOTO] 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2016-12-14 21:10:002016-12-14 Tr Litrabolai vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2016-12-16 18:40:002016-12-16 Pn Dėjom vs Žaibas 18:40:0018:40Pagrindinis turnyras
2016-12-18 18:15:002016-12-18 Sk GEALAN vs SPA 18:15:0018:15Pagrindinis turnyras
2016-12-18 19:15:002016-12-18 Sk Laimė-Laimė vs JSK Gulbinai 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2016-12-19 19:10:002016-12-19 Pr Žaibas vs SPA [FOTO] 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2016-12-19 19:40:002016-12-19 Pr Olia lia Karkytės vs Larus 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2016-12-19 20:15:002016-12-19 Pr Artbox vs Dėjom2 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2016-12-20 20:40:002016-12-20 An Atea vs Litresta 20:40:0020:40Nesubrendėlių turnyras
2016-12-21 21:10:002016-12-21 Tr Legendos vs Lentvario LK [FOTO] 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2016-12-21 21:10:002016-12-21 Tr Atea vs Ereliai 75 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2016-12-31 19:10:002016-12-31 Št United Sharks vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 19:10:0019:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-06 18:30:002017-01-06 Pn MRU vs Veterinoriai 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-01-08 17:10:002017-01-08 Sk SPA vs Dėjom 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-01-08 19:15:002017-01-08 Sk Bokalai vs Laimė-Laimė 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-01-09 18:10:002017-01-09 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs Larus 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-09 19:10:002017-01-09 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs Kumštis 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-10 18:30:002017-01-10 An Lentvario LK vs Veterinoriai 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-01-10 20:15:002017-01-10 An Litresta vs United Sharks 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-01-10 20:40:002017-01-10 An Atea Jr. vs Žaibas 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-01-10 20:40:002017-01-10 An Patriotai-VTDK vs GEALAN 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-01-11 19:40:002017-01-11 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Artbox 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-11 19:45:002017-01-11 Tr JSK Gulbinai vs Švyturys 19:45:0019:45Pagrindinis turnyras
2017-01-11 21:10:002017-01-11 Tr Ereliai 75 vs Olia lia Karkytės 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-11 21:10:002017-01-11 Tr Legendos vs Atea 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-13 18:40:002017-01-13 Pn Dėjom2 vs MRU 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-13 19:10:002017-01-13 Pn BC Gaugai vs Litrabolai 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-15 17:10:002017-01-15 Sk SPA vs Laimė-Laimė 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-01-16 18:10:002017-01-16 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs MRU 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-16 19:10:002017-01-16 Pr Kumštis vs Atea Jr. 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-16 19:40:002017-01-16 Pr Larus vs Lentvario LK 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-16 21:10:002017-01-16 Pr Žaibas vs Švyturys 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2017-01-17 20:15:002017-01-17 An Litresta vs Artbox 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-01-17 20:40:002017-01-17 An Patriotai-VTDK vs Bokalai 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-01-18 19:40:002017-01-18 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Legendos 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-18 19:45:002017-01-18 Tr JSK Gulbinai vs Litrabolai 19:45:0019:45Pagrindinis turnyras
2017-01-18 21:10:002017-01-18 Tr Ereliai 75 vs United Sharks 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-20 18:40:002017-01-20 Pn Dėjom2 vs Atea 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-20 19:10:002017-01-20 Pn BC Gaugai vs GEALAN 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-23 19:10:002017-01-23 Pr Olia lia Karkytės vs Lentvario LK 19:10:0019:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-23 19:10:002017-01-23 Pr Žaibas vs Litrabolai 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-23 19:40:002017-01-23 Pr Larus vs JKP-Valia Nugalėti 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-23 21:10:002017-01-23 Pr Švyturys vs Atea Jr. 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2017-01-24 19:10:002017-01-24 An United Sharks vs Dėjom2 19:10:0019:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-24 20:15:002017-01-24 An Litresta vs Legendos 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-01-24 20:40:002017-01-24 An Patriotai-VTDK vs SPA 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-01-25 19:40:002017-01-25 Tr Larus vs MRU 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-25 19:45:002017-01-25 Tr JSK Gulbinai vs GEALAN 19:45:0019:45Pagrindinis turnyras
2017-01-25 21:10:002017-01-25 Tr Ereliai 75 vs Artbox 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-27 18:10:002017-01-27 Pn Veterinoriai vs United Sharks 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-01-27 18:40:002017-01-27 Pn Dėjom2 vs JKP-Valia Nugalėti 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-01-27 19:10:002017-01-27 Pn BC Gaugai vs Bokalai 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-30 19:10:002017-01-30 Pr Žaibas vs GEALAN 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-01-30 19:15:002017-01-30 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs Laimė-Laimė 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-01-30 21:10:002017-01-30 Pr Švyturys vs Litrabolai 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2017-01-31 19:15:002017-01-31 An Atea Jr. vs Dėjom 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-01 19:40:002017-02-01 Tr Larus vs Atea 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-01 19:45:002017-02-01 Tr JSK Gulbinai vs Bokalai 19:45:0019:45Pagrindinis turnyras
2017-02-01 21:10:002017-02-01 Tr Ereliai 75 vs Legendos 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-03 18:10:002017-02-03 Pn Veterinoriai vs Artbox 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-03 18:40:002017-02-03 Pn Dėjom2 vs Litresta 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-03 19:10:002017-02-03 Pn BC Gaugai vs SPA 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-02-06 18:10:002017-02-06 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs JKP-Valia Nugalėti 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-06 19:10:002017-02-06 Pr Olia lia Karkytės vs United Sharks 19:10:0019:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-06 19:10:002017-02-06 Pr Kumštis vs Laimė-Laimė 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-02-06 19:15:002017-02-06 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs Dėjom 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-07 18:30:002017-02-07 An Lentvario LK vs MRU 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-02-07 19:15:002017-02-07 An Atea Jr. vs BC Gaugai 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-07 20:40:002017-02-07 An Patriotai-VTDK vs JSK Gulbinai 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-02-13 19:10:002017-02-13 Pr Kumštis vs Dėjom 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-02-13 19:15:002017-02-13 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs Patriotai-VTDK 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-13 20:15:002017-02-13 Pr Artbox vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-02-14 20:15:002017-02-14 An Litresta vs Veterinoriai 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-02-14 20:40:002017-02-14 An Atea Jr. vs Patriotai-VTDK 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-02-15 19:40:002017-02-15 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Ereliai 75 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-15 21:10:002017-02-15 Tr Legendos vs Dėjom2 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-15 21:10:002017-02-15 Tr Litrabolai vs Kumštis 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2017-02-17 18:10:002017-02-17 Pn Veterinoriai vs Olia lia Karkytės 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-17 18:30:002017-02-17 Pn MRU vs Olia lia Karkytės 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-02-17 18:40:002017-02-17 Pn Dėjom2 vs Lentvario LK 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-19 17:10:002017-02-19 Sk Bokalai vs SPA 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-02-19 18:15:002017-02-19 Sk GEALAN vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 18:15:0018:15Pagrindinis turnyras
2017-02-19 19:15:002017-02-19 Sk Laimė-Laimė vs Žaibas 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-20 19:10:002017-02-20 Pr Žaibas vs Kumštis 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-02-20 20:15:002017-02-20 Pr Artbox vs Larus 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-02-21 18:30:002017-02-21 An Lentvario LK vs Litresta 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-02-21 20:40:002017-02-21 An Atea vs United Sharks 20:40:0020:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-22 21:10:002017-02-22 Tr Legendos vs Larus 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-24 18:10:002017-02-24 Pn Atea vs Veterinoriai 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-02-24 18:40:002017-02-24 Pn Dėjom vs Švyturys 18:40:0018:40Pagrindinis turnyras
2017-02-24 19:10:002017-02-24 Pn BC Gaugai vs JSK Gulbinai 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-02-26 17:10:002017-02-26 Sk SPA vs Atea Jr. 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-02-26 18:15:002017-02-26 Sk GEALAN vs Kumštis 18:15:0018:15Pagrindinis turnyras
2017-02-27 19:15:002017-02-27 Pr Bokalai vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-02-27 21:10:002017-02-27 Pr Laimė-Laimė vs Švyturys 21:10:0021:10Pagrindinis turnyras
2017-02-28 20:15:002017-02-28 An Litresta vs Ereliai 75 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-02-28 20:40:002017-02-28 An Atea vs Olia lia Karkytės 20:40:0020:40Nesubrendėlių turnyras
2017-02-28 20:40:002017-02-28 An Patriotai-VTDK vs Žaibas 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-03-01 19:40:002017-03-01 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Veterinoriai 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-03-01 21:10:002017-03-01 Tr Legendos vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-03 18:30:002017-03-03 Pn MRU vs United Sharks 18:30:0018:30Nesubrendėlių turnyras
2017-03-03 18:40:002017-03-03 Pn Dėjom vs Litrabolai 18:40:0018:40Pagrindinis turnyras
2017-03-03 19:10:002017-03-03 Pn BC Gaugai vs Žaibas 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-03-05 17:10:002017-03-05 Sk SPA vs Capital matininkai/Asseco/EgoForte 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-03-05 18:15:002017-03-05 Sk GEALAN vs Dėjom 18:15:0018:15Pagrindinis turnyras
2017-03-05 19:15:002017-03-05 Sk Laimė-Laimė vs Litrabolai 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-03-06 18:10:002017-03-06 Pr Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs Atea 18:10:0018:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-06 19:10:002017-03-06 Pr Bokalai vs Kumštis 19:10:0019:10Pagrindinis turnyras
2017-03-06 20:15:002017-03-06 Pr Artbox vs MRU 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-03-07 19:10:002017-03-07 An United Sharks vs Larus 19:10:0019:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-07 19:15:002017-03-07 An Atea Jr. vs JSK Gulbinai 19:15:0019:15Pagrindinis turnyras
2017-03-07 20:15:002017-03-07 An Litresta vs Veterinoriai 20:15:0020:15Nesubrendėlių turnyras
2017-03-07 20:40:002017-03-07 An Patriotai-VTDK vs Švyturys 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras
2017-03-08 19:40:002017-03-08 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Olia lia Karkytės 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-03-08 19:40:002017-03-08 Tr JKP-Valia Nugalėti vs Olia lia Karkytės 19:40:0019:40Nesubrendėlių turnyras
2017-03-08 21:10:002017-03-08 Tr Legendos vs Larus 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-08 21:10:002017-03-08 Tr Lentvario LK vs Ereliai 75 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-08 21:10:002017-03-08 Tr Lentvario LK vs Ereliai 75 21:10:0021:10Nesubrendėlių turnyras
2017-03-10 18:40:002017-03-10 Pn Dėjom2 vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-03-10 18:40:002017-03-10 Pn Dėjom2 vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai 18:40:0018:40Nesubrendėlių turnyras
2017-05-04 17:10:002017-05-04 Kt JSK Gulbinai vs SPA 17:10:0017:10Pagrindinis turnyras
2017-05-08 20:40:002017-05-08 Pr Capital matininkai/Asseco/EgoForte vs Atea Jr. 20:40:0020:40Pagrindinis turnyras

Pilnas varžybų tvarkaraštis