JKP-Valia Nugalėti vs Artbox

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-01-11 Tr 19:40 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Aikštė

Šilo g. 5, Vilnius (LKA sporto salė)
Šilo g. 5, Vilnius 10322, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
JKP-Valia Nugalėti1411231058
Artbox1615211264

JKP-Valia Nugalėti

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
7Audrius Truncė140200320003002-1
9Erlandas Snieškus3704019001011067
12Teisutis Jasiulionis21100128031021050
16Tomas Sventickas1101004120001025
19Linas Jašinskas2500142100132052
22Rimantas Gužas2404811001300501210
25Vytis Nevedomskis3400122101011079
33Mantas Valteris2302236120012068
37Mantas Ruika010000000002000-3
71Vytenis Namajūnas2714001221011071
77Romas Petrauskas2300231121032064
 Viso205011715263691281171605842

Artbox

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
4Kęstutis Drazdauskas000000102000000-1
5Aušrius Sindaravičius00242350120120812
6Aldas Kolevinskas1300125000052032
8Nerijus Vilūnas0100223210001026
12Karolis Malikėnas11240043000100812
15Darius Zabotka24372213410310158
16Linas Vitkauskas2203112100011055
21Liutauras Adomaitis3815361103023401211
23Antanas Kraujelis12271243210040912
33Tadas Jucys1100001000022023
 Viso11221030121837121342161706470

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika