Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs MRU

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-01-16 Pr 18:10 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Rezultatai

Komanda1234PTS
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai1614201161
MRU1420202983

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
2Mindaugas Žeimys471124304602201313
5Andrius Štaras020000000100000-1
6Vaidas Medeišis0124001010130061
14Donatas Stonys3501004102030067
18Dainius Maišelis3403253651013088
19Povilas Suchodimcovas37130033160000914
35Arvydas Kuisys2600005233000047
42Vitalijus Kostiukevičius617140053531200156
45Lauris Budreckis030200332103000-3
 Viso21525184927182123214506152

MRU

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
7Darius Bukelis23040056110000410
9Raimundas Kalesnykas010000012000000-2
12Virmantas Jackus130103910330030218
16Laurius Jablonskis362400922102001215
23Tomas Šunskis780144376300301826
33Rolandas Matulis10162612939410402728
77Gvidas Aleksandravičius552747726103402017
 Viso2842623916423129131514083112

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika