Artbox vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-02-13 Pr 20:15 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Aikštė

Jasinskio g. 11, Vilnius (S. Daukanto gimnazija)
J. Jasinskio g. 11, Vilnius 01111, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
Artbox23333320109
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai618172667

Artbox

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
5Aušrius Sindaravičius015900400000001514
6Aldas Kolevinskas5800461510152401433
7Raimundas Jelinskas0002001400000003
8Nerijus Vilūnas7130001873003201418
11Emil Blaževič3501125120002079
12Karolis Malikėnas4781500743202003230
14Juozas Kuraitis9152233540301302735
 Viso2849152981245218658110109142

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
5Andrius Štaras1601004110011020
6Vaidas Medeišis4941022244100202216
35Arvydas Kuisys38024422120320107
42Vitalijus Kostiukevičius3905009422110068
45Lauris Budreckis8192235832002302522
55Giedrius Juodviršis1200002001040020
 Viso20536209112714106111806753

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika