Litresta vs Veterinoriai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-02-14 An 20:15 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Aikštė

Žėručio g. 4, Vilnius (Lazdynų vidurinė mokykla)
Žėručio g. 4, Vilnius 04114, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
Litresta2121221680
Veterinoriai17139948

Litresta

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
0Vladimir Glušenkov0100005100000005
4Andrej Kovalevskij9176145819330041004147
5Aleksandar Mališev8130112334302101714
9Ruslan Turčila360400148202400617
10Oleg Kudriavcev020100221003000-3
14Gediminas Rutkauskas5110200721113101010
23Mindaugas Rutkauskas33000088511110619
 Viso2853622610582716541713080109

Veterinoriai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
5Aleksej Butylkin0103227111021025
7Viktor Barkovskij000600100002000-7
9Helmutas Brakis000400211001000-3
11Giedrius Steponavičius160200202010002-4
13Valerij Četovič91314181402023602225
17Audrius Našlėnas2802114004041052
33Denisas Oliferas41111261434330190176
70Linas Kazakevičius030700900000000-1
 Viso16422401025426983131704823

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika