Veterinoriai vs Olia lia Karkytės

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-02-17 Pn 18:10 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Aikštė

Savanorių pr 176, Vilnius (Vingio sporto salė)
176, Savanorių pr., Vilnius 03154, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
Veterinoriai191715657
Olia lia Karkytės2013161463

Veterinoriai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
7Tomas Burtilius2604126220022052
8Almantas Šerpatauskas342112240330110148
9Helmutas Brakis020300300012000-3
11Giedrius Steponavičius1201005201031026
33Denisas Oliferas2819335102402401015
51Linas Zenavičius720311001001503102314
70Linas Kazakevičius0011002000040031
 Viso1542740673514813117905743

Olia lia Karkytės

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
6Julius Petrašiūnas912024111355102902231
8Mindaugas Sinkevičius020200146611210011
9Šarūnas Sinkevičius490045972103301221
10Darius Boguševičius000300100000000-2
15Paulius Bodindorfas6171457933201402018
31Marius Bakelis351700130320100912
 Viso224521813235921197191706391

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika