Legendos vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-03-01 Tr 21:10 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Rezultatai

Komanda1234PTS
Legendos1621122675
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai157261361

Legendos

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
8Gediminas Jokubauskas030112115202101-6
9Dainius Zalieckas4101500844212301113
12Mindaugas Barzda01120054110120311
21Ramūnas Žabas462522422000101616
50Marius Zalieckas131600011224502202637
55Žydrūnas Šarna591311503202101411
69Andrius Bielskis2300008460132049
 Viso284851646431725122121207591

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
2Mindaugas Žeimys4130056412200501313
5Andrius Štaras030000100001000-3
6Vaidas Medeišis1315001221010050
9Giedrius Juodviršis0000001011010000
13Gytis Anulis000000010002000-1
14Donatas Stonys3601004100032066
19Povilas Suchodimcovas26174442210240118
35Arvydas Kuisys382400711100001213
42Vitalijus Kostiukevičius4100023802500101015
45Lauris Budreckis250200236302004-1
 Viso19544191113321116140121206150

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika