Žavieji Jaunieji Orgazmatronai vs Atea

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-03-06 Pr 18:10 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Rezultatai

Komanda1234PTS
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai21461647
Atea1820191875

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
2Mindaugas Žeimys512000053201400106
5Andrius Štaras1100025100011026
6Vaidas Medeišis3911100310000009-3
13Gytis Anulis010000111002000-2
14Donatas Stonys31000006123030064
18Dainius Maišelis1426222151003301011
19Povilas Suchodimcovas2703007322001047
35Arvydas Kuisys000300215011100-4
42Vitalijus Kostiukevičius1402005121021021
45Lauris Budreckis2701006121010043
 Viso18553262442142117217704729

Atea

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
4Darius Buzas262322431201101215
5Darijus Taraila7111612994211501829
9Audrius Adomaitis2400005011020045
12Vitoldas Vidžiūnas412013101134112701112
15Aras Kiela0300005011000002
17Nerijus Varnelis7929122196131202140
25Mantas Radvilas00312002263002093
 Viso2245831716572623115717075106

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika