United Sharks vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-03-14 An 19:10 Nesubrendėlių turnyras 2016/2017

Aikštė

Kalvarijų g. 159, Vilnius (VTVPM centras)
Kalvarijų g. 159, Vilnius 08313, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
United Sharks2421171274
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai724211466

United Sharks

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
4Andrius Morkevičius61300121003200301317
9Giedrius Pikturna7142111010826410803031
12Rolandas Norvilas2517014131023071
20Vytautas Kaneckas220211101112120517
33Aivaras Šičkus1300008211040026
90Vidas Baltrušis352120090300110126
95Andrius Katinas2300142111012055
 Viso234553213185171810391907483

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
2Mindaugas Žeimys51501341134204301312
5Andrius Štaras0100004000001004
6Vaidas Medeišis395700403002002112
13Gytis Anulis010000101001000-2
14Donatas Stonys21000006113021044
18Dainius Maišelis020414233204201-6
35Arvydas Kuisys5712021152303101323
42Vitalijus Kostiukevičius311050012123020065
45Lauris Budreckis41102004221011084
 Viso226762141055151814019906656

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika