1/8 G2: Veterinoriai vs Ereliai 75

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-03-31 Pn 18:10 Atkrintamosios NT 2016/2017

Aikštė

Savanorių pr 176, Vilnius (Vingio sporto salė)
176, Savanorių pr., Vilnius 03154, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
Veterinoriai1710292076
Ereliai 752115181569

Veterinoriai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
0Tomas Burtilius1202007320030024
7Viktor Barkovskij1106002102010020
8Almantas Šerpatauskas455900420100102326
9Helmutas Brakis11230032110200810
11Giedrius Steponavičius28000010120110047
17Audrius Našlėnas2400004011021045
33Denisas Oliferas6121700293203101511
51Linas Zenavičius38250034230300129
70Linas Kazakevičius0026000011011062
 Viso204112380035221211116407674

Ereliai 75

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
4Gintautas Vileita81521725748400502411
5Tomas Kačėnas0000003000000003
9Tadas Braniauskas270102151210010412
10Gintautas Pakalnis0001006211010006
14Rytis Sabas25123523311230109
25Aurimas Stakėnas1218007131334131703141
 Viso244532112254613188441606982

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika