L1/4: Legendos vs Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-04-26 Tr 21:10 Atkrintamosios NT 2016/2017

Rezultatai

Komanda1234PTS
Legendos717191457
Žavieji Jaunieji Orgazmatronai1414201664

Legendos

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
8Gediminas Jokubauskas020000102102000-4
9Dainius Zalieckas1901244331013040
12Mindaugas Barzda2602344022022074
17Jonas Markūnas9151922831204402321
50Marius Zalieckas150011151101030318
55Žydrūnas Šarna5915011313303101316
69Andrius Bielskis3120014613105307-2
 Viso215821791651915101171605753

Žavieji Jaunieji Orgazmatronai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
2Mindaugas Žeimys51300241310200301221
5Andrius Štaras2400014011111046
6Vaidas Medeišis034111241110010138
14Donatas Stonys614122230110420179
18Dainius Maišelis1604268521044043
35Arvydas Kuisys020000335002100-2
42Vitalijus Kostiukevičius6902001102101301219
45Lauris Budreckis160000300104202-1
 Viso215751971549101281161706463

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika