L1/2: JKP-Valia Nugalėti vs Veterinoriai

vs

Detalės

Data Laikas Varžybos Sezonas
2017-05-05 Pn 18:10 Atkrintamosios NT 2016/2017

Aikštė

Savanorių pr 176, Vilnius (Vingio sporto salė)
176, Savanorių pr., Vilnius 03154, Lithuania

Rezultatai

Komanda1234PTS
JKP-Valia Nugalėti2427172189
Veterinoriai1010211556

JKP-Valia Nugalėti

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
4Tomas Sventickas41427111504304301513
7Audrius Truncė513040053120110107
12Teisutis Jasiulionis81600111310402201727
15Vytis Nevedomskis49120052200100119
33Mantas Valteris373800552602101519
37Mantas Ruika250000100000100410
71Vytenis Namajūnas39160048150130916
77Romas Petrauskas4700005000010089
 Viso3380727226219102001310089110

Veterinoriai

# Žaidėjas 2PM 2PA 3PM 3PA FTM FTA RB AS TO ST BS PF FA TF PTS EFF
0Tomas Burtilius4828221037003201611
5Aleksej Butylkin3401007680010068
8Almantas Šerpatauskas1717334131123081
9Helmutas Brakis1116019130021055
11Giedrius Steponavičius15135870410150109
70Linas Kazakevičius113130030010120116
 Viso1126838101440112531101305640

Aprašymas

Pilna rungtynių statistika