Į ketvirtfinalį žengė „Kumštis“ ir „Žaibas“

Pagrindiniame „Smuklės lygos“ turnyre pirmadienį pasibaigė pirmasis aktrintamųjų varžybų etapas. Aštuntfinalio etapą įveikusios komandos jau ruošiasi ketvirtfinaliams, o naujausiais ketvirtfinalio dalyviais tapo „Kumštis“ ir „Žaibas“ ekipos, kurioms aštuntfinalio serijose prireikė visų 3 rungtynių.

Atkakliose rungtynėse „Kumštis“ rezultatu 81:74 (15:24, 15:20, 26:12, 25:18) palaužė „Švyturį“ ir ketvirtfinalyje susitiks su „Dėjom“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Švyturys“, kuris laimėjo abu pirmuosius rungtynių kėlinius ir į rūbinę per ilgąją pertrauką išėjo su ganėtinai solidžiu 14 taškų pranašumu. Nepaisant to, jau trečiajame ketvirtyje „Kumštis“ sugebėjo atsigauti ir pasivijo varžovus. Galiausiai, ketvirtajame ketvirtyje „Kumštis“ galutinai perėmė iniciatyvą ir iškovojo sunkią pergalę.

Labiausiai prie to prisidėjo Edgaras Matusevičius, kuris surinko net 29 taškus. Rokas Anuškevičius pridėjo 18, Justinas Luneckas 14.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs Joris Kepežinskas.

Trečio dvikova dėl paskutinės vietos ketvirtfinalyje tarp „Žaibo“ „JSK Gulbinai“ nebuvo tokia įtempta. „Žaibas“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 100:77 ir ketvirtfinalio etape susitiks su „Capital matininkai/Asseco/EgoForte“.