Paskutinės vietos ketvirtfinalyje atiteko „Lentvario LK“ ir „Ereliai 75“ ekipoms

Dar prieš pat Šv.Velykas paaiškėjo ir paskutiniai „Smuklės lygos“ Nesubrendėlių turnyro ketvirtfinalio dalyviai, kuriems išaiškinti prireikė visų trijų aštuntfinalio serijos susitikimų. Po maksimaliai ilgai užsitęsusių serijų į ketvirtfinalius žengė „Lentvario LK“ ir „Ereliai 75“.

Pastaroji ekipa paskutinėse serijos rungtynėse su „Veterinoriais“ daug vargo neturėjo ir laimėjo triuškinančiu rezultatu 130-93 (37:17, 41:8, 22:28, 30:40).

Kadangi serijos rezultatas buvo 1:1, šios rungtynės žadėjo nemažą intrigą ir kovą iki pat paskutinės rungtynių akimirkos. Nepaisant to, buvo visai kitaip – „Ereliai 75“ jau nuo pirmų akimirkų pabėgo į priekį ir sužaidė turbūt geriausią antrą kėlinį visoje „Smuklės lygoje“ šiemet. Varžovai antrajame ketvirtyje buvo nušluoti net 33 taškų skirtumu, o po tokio smūgio „Veterinoriai“ nors ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą, pakovoti dėl pergalės jau nebuvo šansų.

Donatas Sabaliauskas nugalėtojams pelnė 44, Gintautas Vileita 38, o Tomas Purlys 23 taškus.

„Veterinorių“ gretose Tomas Burtilius pelnė 24, Dovydas Lukšas 21 tašką.

Įspūdingai į ketvirtfinalį žengti ir daug ką nustebinti sugebėjo „Lentvario LK“ ekipa, kuri pralaimėjusi pirmajį serijos mačą sugebėjo atsigauti bei laimėti du kartus iš eilės. Paskutinis lemiamas susitikimas baigėsi „Lentvario LK“ pergale rezultatu 67:65 (16:13, 13:15, 25:18, 13:19).

Likus mažiau nei 2 minutėms „MRU“ dar pirmavo dviejų taškų skirtumu 63:61, tačiau tada „Lentvario LK“ pademonstravo charakterį, spurtavo 6:0 ir iškovojo pergalę bei kelialapį į ketvirtfinalį.

18 taškų nugalėtojams pelnė Gintaras Gedvilis, Marius Atkočiūnas pelnė 14.

„MRU“ komandos neišgelbėjo ir 32 taškus surinkęs Tomas Šunskis.